Rondleidingen

  1. Home
  2. Rondleidingen

Rondleidingen

Je bent van harte welkom om een kijkje te nemen op onze locaties. We laten je op een veilige manier de binnen- en buitenruimtes zien, je maakt kennis met onze medewerkers en we vertellen je over de dagelijkse gang van zaken. Natuurlijk is er alle ruimte voor vragen en kan je ook direct inschrijven.

Afspraak maken? Neem contact op met de locatie.

Kinderdagverblijven

Sneeuwbes
Telefoon: 020 – 261 05 80
Email: sneeuwbes@akros-amsterdam.nl

Tuimelaar
Telefoon: 020 – 261 05 60
Email: tuimelaar@akros-amsterdam.nl

Pionier
Telefoon: 020 – 26 10 599
Email: pionier@akros-amsterdam.nl

Voorscholen

Voorschool Annie
Telefoon: 06 – 25 57 75 81
Email: vsannie@akros-amsterdam.nl

Voorschool Kinkerbuurt
Telefoon: 06 – 25 15 35 86
Email: vskinkerbuurt@akros-amsterdam.nl

Voorschool De Kleine Admiraal
Telefoon: 06 – 31 95 25 12
Email: vskleineadmiraal@akros-amsterdam.nl

Voorschool De Kwikstaart
Telefoon: 06 – 46 03 77 87 (groep A)
Telefoon: 06 – 46 03 77 88 (groep B)
Email: vskwikstaart@akros-amsterdam.nl

Voorschool De Meidoorn
Telefoon: 06 – 50 67 62 39
Email: vsmeidoorn@akros-amsterdam.nl

Voorschool Pioenroos
Telefoon: 06 -11 88 45 18
Email: vspioenroos@akros-amsterdam.nl

Voorschool De Roos
Telefoon: 06 – 27 05 90 98
Email: vsroos@akros-amsterdam.nl

 

Voorschool School of Understanding
Telefoon: 06 – 117 277 99
Email: vs.sou@akros-amsterdam.nl

Voorschool Speelhoek
Telefoon: 06 – 46 09 27 71
Email: vsspeelhoek@akros-amsterdam.nl

Voorschool De Tulp
Telefoon: 06 – 46 14 13 87
Email: vstulp@akros-amsterdam.nl

Voorschool Het Winterkoninkje
Telefoon: 06 – 29 39 52 30
Email: vshetwinterkoninkje@akros-amsterdam.nl

Voorschool De Waterkant
Telefoon: 06 – 11 23 11 55
Email: vswaterkant@akros-amsterdam.nl

Voorschool De Zeeheld
Telefoon: 06 – 11 72 30 91
Email: vszeeheld@akros-amsterdam.nl

Voorschool Zeytouna
Telefoon: 06 – 15 67 61 38 (groep A)
Telefoon: 06 – 15 67 54 09 (groep B en C)
Email: vszeytouna@akros-amsterdam.nl

BSO’s

BSO Annie
Telefoon: 06 – 29 39 53 32
Email: bsoannie@akros-amsterdam.nl

BSO Chassé
Telefoon: 06 – 13 15 07 94
Email: bsochasse@akros-amsterdam.nl

BSO Coco
Telefoon: 06 – 15 26 77 21
Email: bsococo@akros-amsterdam.nl

BSO Joop Westerweel
Telefoon: 06 – 43 74 16 26
Email: bsowesterweel@akros-amsterdam.nl

BSO De Roos
Telefoon: 06 – 46 47 26 96
Email: bsoderoos@akros-amsterdam.nl

 

BSO Pionier
Telefoon: 06 – 43 74 81 87
Email: bsopionier@akros-amsterdam.nl

BSO School of Understanding
Telefoon:  06 – 25 47 16 01
Email: bso.sou@akros-amsterdam.nl

BSO Tulp
Telefoon: 06 – 13 10 95 02
Email: bsotulp@akros-amsterdam.nl

BSO VTC
Telefoon: 06 – 27 08 84 10
Email: bsovtc@akros-amsterdam.nl

BSO De Zeeheld
Telefoon:06 – 27 47 13 83
Email: bsodezeeheld@akros-amsterdam.nl

Menu